KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13106047
nr 1310 6047
Carlos Diaz
(f. 1968), Spanien
Oljemålning, Carlos Carlez Diaz (f. 1968), Spanien. Motiv från Mallorca. Signerad. Olja på duk, 44x37 cm
Carlos Carlez DÃaz, spansk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:04:24
21/2 15:19:39
- Klassiska
24 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska